12 online
DOŁĄCZ JUŻ TERAZ DO
5858 UŻYTKOWNIKÓW!
CONNECT NOW
Wyniki świątecznego ewentu na ajoneg.eu 2021/2022
Siema, miało być wcześniej ale wyszło że dodam teraz. Jak wiecie co roku organizujemy zabawę o nazwie "wyścig grup". Na czas trwania imprezy, na serwer dodano 3 unikalne ikonki, TREE, GIFT oraz CANDY. Każdy zweryfikowany użytkownik naszego serwera, mógł dołączyć do jednej z drużyn. Po wybraniu, nie można było już zmienić drużyny. Wyniki zostały podliczone już tydzień temu, zaraz po zablokowaniu możliwości dołączenia do grupy. Drużyna, która zmobilizowała największą ilość, użytkowników i zarazem wygrywa wyścig to... GIFT z 27 osobami, zaraz za nimi grupa TREE z 26 osobami oraz daleko za nimi grupa CANDY z 10 użytkownikami.

Sumując raz jeszcze: GIFT: 27 TREE: 26 CANDY: 10 Pamiętaj, że to tylko zabawa i nie należy szydzić, jak i śmiać się z innych grup. GL&HF. Osoby biorące udział w imprezie, zostały zapisane i za kilka dni nastąpi losowanie PREMIUM dla kilku osób.
Zgłoś
Lubię to!
Zwycięzcami, losowania ⚜️PREMIUM 30 dni, są: @Miixsu (team TREE), @Arturek* (team CANDY) oraz @Mati(team gift). Gratulujemy zwycięzcą jak i pozostałym, nie poddawajcie się zapraszamy do uczestniczenia w przyszłych eventach! GL&HF
Zgłoś
Lubię to!
Przeglądane
Aktualna strona: 1
Aktualnie przegląda temat
...
Strona wykorzystuje pliki cookie, wchodząc oświadczasz, że zgadzasz się na ich używanie.