19 online
DOŁĄCZ JUŻ TERAZ DO
5858 UŻYTKOWNIKÓW!
CONNECT NOW
ajoneg
ROOT
Ranga
30
Poziom TS3
2020-10-03
Z nami od
28
Reputacja
57
Posty i odpowiedzi
Obserwuj (0)
O mnie
Best dev test adm ajoneg.eu myphp'"
Odwiedzający
Gość
teraz
Gość
wczoraj
Gość
2 dni temu
Gość
2 dni temu
Gość
4 dni temu
Wyświetleń: 935
Dzięki za info, pozdrawiam.
Zgłoś
Lubię to!
🧯
Zgłoś
Lubię to!
papa
Zgłoś
Lubię to!
kto chciał dał, przedmioty nadane
Zgłoś
Lubię to!
Status
Każda reakcja (like) pod tym wpisem, otrzyma ciekawy pojemnik po 22 🎉
Zgłoś
Lubię to! (15)
aha
Zgłoś
Lubię to!
lol
Zgłoś
Lubię to! (1)
Konto myTeamSpeak - Jak zachować tożsamość i rangi serwerowe po formatowaniu, zmianie urządzenia. 1. Zakładamy konto myTeamSpeak i logujemy się na nie Narzędzia > Opcje > myTeamSpeak > Robimy nowe lub logujemy się na konto 2. Ustawiamy synchronizację Funkcje konta myTeamSpeak > Synchronizacja (suwak na prawko) 3. Dodajemy tożsamość do listy synchronizacji Narzędzia > Tożsamości > Tożsamości lokalne Chwytamy tożsamość lokalną i przenosimy na ssynchronizowane tożsamości. Klikamy OK. (opisy i nazwy są przypadkowe) 5. Ustalamy w połączeniu naszą tożsamość Wybieramy utworzoną tożsamość z listy i łączymy się z serwerem. (opisy i nazwy są przypadkowe) Tak skonfigurowane konto, pozwoli Ci używać tożsamości na wszystkich urządzeniach, bez utraty rang i ikonek które posiadałeś. Co ważne, dzięki temu zachowasz swój LVL na naszym serwerze.
Edytowano: 3 Października 13:57 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
@Emciok
Zgłoś
Lubię to!
W związku wprowadzenia na serwer nowej obsługi kanałów przez bota, doszły pewne nowości, o których należy was poinformować oraz warto wiedzieć. Aktywacja kanału: Po założeniu własnego kanału, należy go aktywować aby nie został on usunięty. Aktywacje można dokonać raz na dobę, wystarczy wejść na kanał (lub jego pod-kanał) i odczekać do 5 minut. Potwierdzenie aktywacji oraz czas do kiedy kanał jest aktywny zobaczycie w temacie kanału. Aktywować kanał może jedna z wymienionych grup kanałowych: Operator, Admin oraz Commander. Kanał aktywuje się na 28 dni do przodu. Zwiększono liczbę dni o 2x Konto premium a kanał: Użytkownik który ma konto premium na serwerze, otrzymał dłużysz czas aktywacji kanału, bo aż wydłużony o 3 krotność podstawowego czasu (84 dni). Możliwość otrzymania grupy kanałowej Commandera zamiast Admina. Jak działają grupy kanałowe: [odnośnik ] Dodatkowe pod-kanały: Można otrzymać dodatkowe pod-kanały wedle zapotrzebowania, zalecamy kontakt z administracją. Użytkownik serwera, może wnioskować o dodatkowe 2 kanały jeśli: posiada co najmniej 7 aktywnych osób.
Edytowano: 25 Sierpnia 12:25 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
rozwiązane nie istnieje
Zgłoś
Lubię to!
🤗
Zgłoś
Lubię to!
@Nico
Zgłoś
Lubię to!
siemanko
Zgłoś
Lubię to! (1)
wszystko dobrze>?
Zgłoś
Lubię to!
PODSUMOWANIE IMPREZY: https://ajoneg.eu/ts/event/?podsumowanie
Zgłoś
Lubię to!
xd
Zgłoś
Lubię to!
kto to
Zgłoś
Lubię to! (1)
Będzie to test nowego systemu premium!
Edytowano: 2022-12-09 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
Elo, tak jak było ogłoszone miały zostać podane niebawem przed startem informacje na temat przebiegu imprezy świątecznej, a więc to i one. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia życzymy wszystkim udanych świąt w gronie rodziny i najbliższych, zdrowia oraz szczęśliwego nowego roku! Na serwer TS3 dnia 16 grudnia***, zostanie dodany oraz uruchomiony specjalny kanał (tuż pod poczekalnią), na którym możecie wybrać drużynę do której wstąpicie. Ważnie jest to, iż dołączając do jednej ekipy nie możemy później dokonać zmiany na inna czy opuścić tą, w której aktualnie jesteście. Lista ekip: GIFT TREE CANDY [tajemnicza ekipa, ogłosimy ją tuż przed startem] W poprzednim roku wygrała ekipa GIFT, a jak będzie w tym roku? Dołącz do jednej z nich i razem ze znajomymi pokażcie kogo jest więcej i zbierzcie największą liczbę punktów! Pamiętaj, że to tylko zabawa i nie należy szydzić, jak i śmiać się z innych grup. GL&HF. Osoby biorące udział w imprezie, zostaną zapisane i kilka dni po zamknięciu imprezy nastąpi losowanie PREMIUM dla kilku osób. Powodzenia, impreza potrwa do 10 stycznia 2023! *** - Użytkownicy kont premium, mogą już od dziś 12 grudnia dołączyć do jednej z ekip.
Edytowano: 2022-12-12 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to! (2)
W ciągu ostatnich dni zrealizowano: - Strefa gier została usunięta z serwera, zostanie ona tymczasowo wykorzystana do testów automatyzacji botów kanałów prywatnych. - Nowy banner serwera. - Poprawki kodu bota. - Wkrótce powróci ponownie strefa grupowa.
Zgłoś
Lubię to! (1)

Witam wszystkich bardzo serdecznie, czas niezwykle szybko leci a zawłaszcza otaczając się wspaniałymi ludźmi. Wspaniałymi ludźmi, którzy razem z nami Tworzą nasz serwer, jego społeczność, dzięki wam projekt serwera TeamSpeak 3 w dalszym ciągu może być rozwijany. Każdy członek administracji i Ci obecni i Ci byli, każdy użytkownik premium czy sponsor, czy lecz po prostu każda osoba przebywająca na naszym serwerze, dołożyła cegiełkę do tego projektu, stąd dziękujemy za waszą obecność ❤ i liczymy, na dalszą współpracę i kolejne lata wspólnych rozmów! Stąd, chcemy uczcić kolejną rocznice naszego serwera, przewidywane są różnego rodzaju dropy i konkursy. * Premium na okres (90/30 dni) * Specjalne / Unikalne rangi / ikonki * Konkursy * Karaoke Od 23 do 26 września, weekendowa zabawa z AJONEG.EU! Więcej informacji, na temat przebiegu imprezy, zostanie podanych kilka dni przed samym wydarzeniem. Discord, bądź na bieżąco!

(stara grafika serwera 2020r.)

Edytowano: 2022-09-14 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to! (1)
siema wuja
Zgłoś
Lubię to!
Opis i działanie BBCODE Podstawowa edycja i format tekstu Pogrubienie:
[ b]przykładowy tekst[/b]
Podkreślenie:
[ u]przykładowy tekst[/u]
Przekreślenie:
[ s]przykładowy tekst[/s]
Kolor:
[ color=red]przykładowy tekst[/color] (kolor może być podany również w hex)
Wielkość czcionki:
[ size=22]przykładowy tekst[/size]
Rozszerzona edycja i format tekstu
  1. punkty w liście numerowanej:
[ ol][ li]test[/li][/ol]
  • punkty w liście:
[ ul][ li]test[/li][/ul]
Formaty tekstu:

centrowanie - [ center] tekst [ /center]

lewy akapit- [ left] tekst [ /left]

prawy akapit - [ right] tekst [ /right]

akapit - [ p] tekst [ /p]

Margines:
margines z lewej
- [ margin]tekst[/margin]
Adresy URL:
[odnośnik ] - [ url]link[/url] nasza nazwa odnośnika linku - [ url=https://ajoneg.eu/]nasza nazwa odnośnika link[/url]
Osadzanie obrazków:
- [ img]bezpośredni adres do obrazka[/img]

PODANE PRZYKŁADY PISZEMY BEZ SPACJI NA POCZĄTKU KLAMRY [] !!!!


Edytowano: 2022-06-26 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
W ciągu ostatnich dni zrealizowano: - Odświeżono wygląd ikonki dla Fun: Jebać_arciarzy.exe, - Nowa GRUPA ikonek F1! SFun: F1 #1/4 dostępne, - Zmiana wyglądu ikonek zweryfikowany oraz zweryfikowana, wkrótce zmiana ikonek premium/donator.
Zgłoś
Lubię to!
28 2022-05-08 0
Status
Po długim czasie, uruchomiono możliwość reagowania na posty. Jak to działa: ... * Można nadawać reakcje nawet samemu sobie, z tym wyjątkiem, że nie zliczają się one do naszej reputacji. * Reputacja za nadane reakcje przyznawana jest po upływie 10 minut. * Aktualnie limit na dobę wynosi 5 reakcji. * Dodano blokadę anty-spam, po nadaniu / zabraniu reakcji kolejne działanie wykonać możemy po upływie 1,5 sekundy. * Dodano TESTOWE powiadomienia przy nadawaniu / zabieraniu oraz wyczerpania limitu dziennego reakcji.
Edytowano: 2022-05-09 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to! (1)
max verstappen>?
Zgłoś
Lubię to!
Dodano dodatkowe kanały w strefie publicznej, ze względu na zapotrzebowanie użytkowników serwera.
Zgłoś
Lubię to!
pszne polecam!
Zgłoś
Lubię to!
robiłeś, dobre? opłaca się????
Zgłoś
Lubię to!
Jak zrobić pszny kebab boży w domu Składniki: -2 filety z kurczaka -przyprawa do kebaba -1/2 szklanki oliwy -ogórki (mogą być konserwowe) -2 pomidory -sałata lodowa -ser feta -placki tortilli -Sos jogurtowo-czosnkowy Przygotowanie krok po kroku: Filety opłukać, wyczyścić i pokroić w paski. Obsypać przyprawami i namoczyć w 4 łyżkach oliwy. Odstawić do lodówki na 2-3 godziny.Czosnek wycisnąć do jogurtu, dodać posiekane zioła, sól i pieprz. Wymieszać i odstawić do lodówki.Przecier wymieszać z cukrem, bazylią i papryczką chilli dodać oliwę, odstawić.Warzywa pokroić w kostkę. Sałatę podzielić na mniejsze części.Kurczaka usmażyć na tłuszczu.Placki tortilli podgrzać w piekarniku (lub na patelni). Mięso i warzywa ułożyć na ciepłych plackach. Polać sosem jogurtowym i pomidorowym. Dodać pokrojoną fetę i oliwki. Placki zawinąć tak by jeden z brzegów był otwarty. Smacznego.
Zgłoś
Lubię to!
Spis grup kanałowych: Channel: Commander: * Najwyższa grupa kanałowa * Możliwość przenoszenia * Możliwość edycji hasła / tematu / nazwy / opisu kanału * Możliwość wyrzucenia z kanału * Możliwość nadawania grup karnych * Możliwość nadawania grup (członek, mover, operator) * Możliwość aktywacji kanału + wszystko co poprzednie grupy. Channel: Admin: * Domyślnie najwyższa grupa kanałowa * Możliwość przenoszenia * Możliwość edycji hasła / tematu / nazwy kanału * Możliwość wyrzucenia z kanału * Możliwość nadawania grup karnych * Możliwość nadawania grup (członek, mover, operator) * Możliwość aktywacji kanału + wszystko co poprzednie grupy. Channel: Operator: * Możliwość przenoszenia * Możliwość edycji hasła kanału * Możliwość wyrzucenia z kanału * Możliwość nadawania grup karnych * Możliwość nadawania grup (członek, mover) * Możliwość aktywacji kanału + wszystko co poprzednie grupy. Channel: Mover: * Możliwość przenoszenia + wszystko co poprzednie grupy. Channel: Członek: * Dostęp kanałowy (omijanie hasła) Channel: Gość: * Dostęp kanałowy (jeśli zna hasło) Spis grup karnych kanałowych: Jestem wyciszony (voice): * Blokuje całkowicie mowę na kanale Jestem wyciszony (text): * Blokuje całkowicie pisanie na kanale Jestem wyciszony (all): * Blokuje całkowicie mowę oraz pisanie na kanale Zakaz wstępu: * Blokuje dostęp do kanału, nawet jeśli zna hasło
Edytowano: 2023-07-30 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
28 2022-04-03 0
Status
Nowa wersja oprogramowania strony została wgrana, mogą wystąpić drobne problemy.
Zgłoś
Lubię to!
Nowa rotacja ikonek już dostępna wystarczy wejść tutaj: https://ajoneg.eu/ts/?rangiurl
Zgłoś
Lubię to!
W ciągu ostatnich dni zrealizowano: - Odświeżono wygląd ikonki Fun: Porn Star, - Nowa ikonka Fun: jazda z kurwami dostępna, - Ikona Fun: RUSSING gopnik została usunięta.
Zgłoś
Lubię to!
Zgłoś
Lubię to!
W ciągu ostatnich dni zrealizowano: - Wprowadzono nową unikalną ikonkę specjalną, Slava Ukraini💙💛! - Aby nabyć nową ikonkę a zarazem okazać wsparcie wystarczy wejść tutaj: https://ajoneg.eu/ts/?rangiurl EDIT: nowa ikonka dostępna w zakładce SPECIALNE.
Edytowano: 2022-03-04 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
uga buga
Zgłoś
Lubię to!
test2
Zgłoś
Lubię to!
test
Zgłoś
Lubię to!
W ciągu ostatnich dni zrealizowano: - Wprowadzono nowy baner na serwera, zmieniono ikonki świąteczne zweryfikowany oraz zweryfikowanej na domyślne. - Dodano nową ikonkę: GRACZ: Lost Ark
Zgłoś
Lubię to!
Zniesiono wymóg posiadania 3 poziomu aby stworzyć kanał prywatny, jedynym wymogiem aktualnie jest posiadanie konta zweryfikowanego lub zweryfikowanej.
Zgłoś
Lubię to!
Ikonka - anty-poke została pozbawiona ikony z powodów dostosowania jej do pozostałej grupy ikon anty.
Zgłoś
Lubię to!
Aby dołączyć do naszej społeczności, najpierw powinieneś odwiedzić nasz serwer TeamSpeak3 ajoneg.eu.
1. Najpierw wejdź na nasz serwer, ważne abyś nadał sobie sensowny nick ponieważ zostanie on automatycznie dodany jako ten na forum (potem można go zmienić). 2. Po połączeniu się z naszym serwerem odśwież stronę forum. Powinieneś automatycznie zostać zalogowany. 2.1. Jeżeli tak się nie stanie, najprawdopodobniej używasz VPN lub logujesz się z błędnym adresem IP FORUM =/= IP SERWER TS3. 2.2. Wyłącz aplikacje TeamSpeak3, po czym uruchom ją ponownie. 3. Jeśli zostałeś zalogowany, na samej górze strony, wyświetli się czerwony pasek z informacją, przypisania adresu email oraz hasła do konta. Prawy górny róg, kliknij "Kliknij tutaj aby dodać", wykonaj wszystko według instrukcji na stronie. 4. Jeżeli wykonaliśmy wszystko prawidłowo, od teraz będziemy mogli logować się na nasze konto naszymi danymi, bez potrzeby wchodzenia na serwer.
Jeżeli wystąpiły problemy z weryfikacją konta, stwórz temat w tym tagu https://ajoneg.eu/ts/?community&tag=4-strafa-pomocy i opisz swój problem.
Zgłoś
Lubię to!
Zwycięzcami, losowania ⚜️PREMIUM 30 dni, są: @Miixsu (team TREE), @Arturek* (team CANDY) oraz @Mati(team gift). Gratulujemy zwycięzcą jak i pozostałym, nie poddawajcie się zapraszamy do uczestniczenia w przyszłych eventach! GL&HF
Zgłoś
Lubię to!
Siema, miało być wcześniej ale wyszło że dodam teraz. Jak wiecie co roku organizujemy zabawę o nazwie "wyścig grup". Na czas trwania imprezy, na serwer dodano 3 unikalne ikonki, TREE, GIFT oraz CANDY. Każdy zweryfikowany użytkownik naszego serwera, mógł dołączyć do jednej z drużyn. Po wybraniu, nie można było już zmienić drużyny. Wyniki zostały podliczone już tydzień temu, zaraz po zablokowaniu możliwości dołączenia do grupy. Drużyna, która zmobilizowała największą ilość, użytkowników i zarazem wygrywa wyścig to... GIFT z 27 osobami, zaraz za nimi grupa TREE z 26 osobami oraz daleko za nimi grupa CANDY z 10 użytkownikami.

Sumując raz jeszcze: GIFT: 27 TREE: 26 CANDY: 10 Pamiętaj, że to tylko zabawa i nie należy szydzić, jak i śmiać się z innych grup. GL&HF. Osoby biorące udział w imprezie, zostały zapisane i za kilka dni nastąpi losowanie PREMIUM dla kilku osób.
Zgłoś
Lubię to!
Regulamin serwera TS3 AjonEG §1 Administracja serwera wie, co ma robić. §2 Jesteśmy fair wobec innych. §3 Rangi serwerowe są rangami for fun i nie mają na celu nikogo urazić. §4 Kanał prywatny / grupowy musi posiadać liczbę porządkową, natomiast pod kanały już nie. §5 Obowiązuje całkowity zakaz obrażania użytkowników serwera w jakikolwiek sposób. • 5.1 Jeśli temat / opis na kanale jest wulgarny, ale nikogo nie uraża i nie jest atakiem w czyjąś stronę, może ona taki pozostać. • 5.2 Jeśli pseudonim jest wulgarny, ale nikogo nie uraża i nie jest atakiem w czyjąś stronę, może on taki pozostać. • 5.3 Jeśli temat / opis kanału lub pseudonim użytkownika Twoim zdaniem narusza regulamin, zgłoś się do: SUP, MOD lub ADMIN §6 Nie nadużywamy uprawnień przypisanych do swojej rangi / klienta. §7 Usługi premium nie można zwrócić. §8 Nagrywanie na kanałach publicznych jest zakazane. §9 Obowiązuje całkowity zakaz reklamowania. (Wyjątek stanowi zgoda vROOT, ROOT) §10 Nie cofamy poziomów (LVL) w przypadku formatowania/zmiany urządzenia. • 10.1 Zalecamy używanie konta myTeamSpeak, dzięki temu zachowasz postęp konta. * Wchodząc na serwer TeamSpeak oświadczasz, że stosujesz się do regulaminu. * Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Zrealizowane przez: InToo, AjoN (17/11/2020) Aktualizacja: 06/01/2022
Edytowano: 2022-03-06 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
28 2022-01-05 0
Status
@31s
Edytowano: 2022-01-09 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
ROOTKox największy ;~D Może wszystko. Czasem jest czasem nie. vROOTMniejszy kox ;-) Możliwość przenoszenia klientów; Możliwość nadawania rang: gier, ikonek, specjalnych, unikalnych, karnych oraz rang botów. Możliwość usuwania awatarów innych; Możliwość wkopania klienta z serwera, kanału; Omijanie haseł i ograniczenia kanałowego; Możliwość blokowania klientów na serwerze; Pełna możliwość edycji, tworzenia, przenoszenia kanałów; Możliwość wysyłania wiadomości na serwer (r); Własny kanał w strefie administracji; Zasadniczo ranga posiada praktycznie wszystkie uprawnienia wyłączając możliwości edycji serwera. STARSZY ADMINNOWA - Najwyższa ranga administracyjna. Możliwość przenoszenia klientów; Możliwość nadawania rang: gier, ikonek, specjalnych, unikalnych, karnych oraz rang botów; Możliwość usuwania awatarów innych; Możliwość wkopania klienta z serwera, kanału; Omijanie haseł i ograniczenia kanałowego; Możliwość blokowania klientów na serwerze; Możliwość edytowania nazwy kanałów; Możliwość wysyłania wiadomości na serwer (r); Własny kanał w strefie administracji; Staż w ekipie administracji od co najmniej 1,5 roku; Osoba z ogromnym doświadczeniem; ADMINTrzecia ranga administracyjna. Możliwość przenoszenia klientów; Możliwość nadawania rang: gier, ikonek, specjalnych, unikalnych, karnych oraz rang botów; Możliwość usuwania awatarów innych; Możliwość wkopania klienta z serwera, kanału; Omijanie haseł i ograniczenia kanałowego; Możliwość blokowania klientów na serwerze; Możliwość edytowania nazwy kanałów; Możliwość wysyłania wiadomości na serwer (r); Własny kanał w strefie administracji; MODDruga ranga administracyjna. Możliwość przenoszenia klientów; Możliwość nadawania rang: gier, ikonek, specjalnych, unikalnych, karnych oraz rang botów; Możliwość usuwania awatarów innych; Możliwość wkopania klienta z serwera, kanału; Omijanie haseł i ograniczenia kanałowego; Możliwość blokowania klientów na serwerze; SUPPomocnicza ranga administracyjna. Możliwość przenoszenia klientów; Możliwość nadawania rang: gier, ikonek oraz karnych; Możliwość usuwania awatarów innych; Możliwość wkopania klienta z serwera, kanału; Omijanie ograniczenia kanałowego; Ranga: Okres próbnyInformacje dodatkowe. * Jest to ranga sprawdzająca (głównie Supportów); * Okres monitoringu nowego członka administracji; * Brak określonego czasu monitoringu, może być wyznaczony indywidualnie; SeA - Section AdminOpiekun działu kanałów grupowych / prywatnych. Możliwość przenoszenia klientów; Możliwość nadawania rang: Channel Commander, Channel Admin, Operator, Mover oraz Członek. Pełna możliwość edycji i usuwania kanału (uprawnienia ROOT). * Jest to dodatkowa ranga kanałowa.
Edytowano: 14 Kwietnia 14:56 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to! (1)
System poziomów aktywuje się zaraz po tym, jak otrzymasz rangę Zweryfikowany/a. Każdy poziom przyznawany jest automatycznie przez bota co określony czas. Z reguły jest to dwu krotność poprzedniego poziomu. Podstawowe: - 1 LVL (1 minuta na serwerze) - 2 LVL (60 minut na serwerze) - 3 LVL (2 godziny na serwerze) - 4 LVL (4 godziny na serwerze) - 5 LVL (8 godzin na serwerze) - 6 LVL (16 godzin na serwerze) - 7 LVL (32 godziny na serwerze) - 8 LVL (64 godziny na serwerze) - 9 LVL (128 godzin na serwerze) - 10 LVL (256 godzin na serwerze) - 11 LVL (512 godzin na serwerze) - 12 LVL (768 godzin na serwerze) - 13 LVL (1024 godziny na serwerze) - 14 LVL (1280 godzin na serwerze) - 15 LVL (1536 godzin na serwerze) - 16 LVL (1792 godziny na serwerze) - 17 LVL (2048 godzin na serwerze) - 18 LVL (2304 godziny na serwerze) - 19 LVL (2560 godzin na serwerze) - 20 LVL (2816 godzin na serwerze) Update 2.0 (dodane 10/03/2021): - 21 LVL (3312 godzin na serwerze) - 22 LVL (3808 godzin na serwerze) - 23 LVL (4304 godziny na serwerze) - 24 LVL (4800 godzin na serwerze) - 25 LVL (5296 godzin na serwerze) Update 3.0 (dodane 08/04/2021): - 26 LVL (6320 godzin na serwerze) - 27 LVL (7344 godzin na serwerze) - 28 LVL (8368 godzin na serwerze) - 29 LVL (9392 godzin na serwerze) - 30 LVL (10416 godzin na serwerze) Informacje: Poziomy od 1 do 10 są przyznawane co 2-krotność poprzedniego poziomu, poziomy od 11 do 20 są przyznawana równo co 256 godzin, poziomy od 21 do 25 są przyznawane co 512 godzin, Poziomy od 26 do 30 przyznawane są co 1024 godziny. Copyright © 2022 By @ajoneg Zakaz kopiowania treści oraz plików graficznych. Zakaz udostępniania plików graficznych bez zgody autora. Zakaz nieautoryzowanego użycia plików graficznych. W przypadku braku respektowania powyższych zakazów skutkiem nieprzestrzegania ich wiążą się serwerowe konsekwencje aż po odpowiedzialność prawną.
Edytowano: 2022-01-09 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
(Każdy wypisany poniżej adres, powiązany jest z tym samym IP serwera, czyli bez różnicy, który użyjesz.) » PEŁNA LISTA ADRESÓW « » ajoneg,eu (NEW!) » ajonts » ajoneg lub IP: 146.59.3.69

AjonEG TS3 SERWER

Edytowano: 2022-04-09 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
FGcore - Projekt strony organizacji. Wkrótce w tym temacie, zostaną udostępnione pliki skryptu strony na autorskiej aplikacji FGcore. Dodatkowo dorzucony zostanie szkielet bazy danych (bez danych).
Zgłoś
Lubię to!
AjonEG - Projekt serwer MTA GTA:SA Nadszedł czas, aby oficjalnie przedstawić projekt hobbystycznego serwera na platformie MTA. Projekt serwera opiera się w głównej mierze na w pełni autorskich skryptach, jak i modelach, czy mapach, jednakże serwer korzysta również z gotowych rozwiązań dostępnych w świecie community MTA. Nie ma określonej daty wydania i wypuszczenia serwera do użytku. Serwer zostanie stworzony, o ile sprosta moim oczekiwaniom, jak i oczekiwaniom testerów. Jednym słowem, jeśli coś mamy udostępnić, to musi to dobrze działać i ze sobą współgrać, ale przede wszystkim zostać dobrze sprawdzone, pod kątem błędów oraz niedopracowań zarówno w kodzie, jak i modelach czy mapach Oprawa graficzna serwera? hmm... Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy się pchać w odpicowane grafiki, niesamowite z wyglądu okna, błyszczące i strzelające elementy lub ogólnie rzecz biorąc cuda na kiju. Uznaliśmy, że jeśli ktoś pragnie takich bajerów, to powinien zawitać na GTA V. Jednakże nie oznacza to, że serwerowa oprawa graficzna będzie byle jaka. Tam, gdzie będą potrzebne, znajdą się odpowiednie grafiki czy efekty. Reasumując, ma być prosto, ładnie i intuicyjnie. Serwer początkowo zostanie osadzony w Las Venturas oraz pobliskich miasteczkach. Tryb gry serwera zasadniczo bazuje na RPG z delikatnym naciskiem RP. Na serwerze znajdą się prace dorywcze, urzędowe w tym mechanicy, tunerzy czy strażnicy miejscy. Jednak to nie wszystko, co czeka was w świecie gry. Do zaoferowania mamy jeszcze wiele innych urozmaiceń. Oczywiście nie wszystko będzie od razu dostępne po starcie serwera. Niektóre funkcje zostaną wprowadzone po odpowiednim czasie i odpowiednim przygotowaniu serwera. Poniżej przedstawiamy i opisujemy zaplanowane aktualizacje serwera. W kolejnym etapie rozgrywki do gry stopniowo zostaną wprowadzane frakcje, wraz z ich liderami. Zakładamy, że wszelkie frakcje serwerowe będą funkcjonować w zakresie Polskiego RP, z tego względu, iż będzie to Polski serwer. Z własnego doświadczenia wiemy, że znacznie łatwiej graczom jest się odnaleźć w świecie kreowanym na podstawie Polskich służb, niż w świecie kreowanym na „pseudo” zagranicznych służbach. Powiększenie etapu rozgrywki to tylko kwestia czasu, stopniowo część poznanych wam już mechanik na serwerze, będzie powielana i dodawana w innych miejscach na mapie. Planujemy również dodanie wszelkiego rodzaju grup lub biznesów prowadzonych przez graczy. Grupami zostaną nazwane działalności bezpośrednio przypisane serwerowi, składające się z zarządu, szkoleniowców oraz członków. Będą one podlegać administracji RCON. To, czym będą zajmować się poszczególne grupy, zależy od lidera, który złoży propozycję stworzenia i wdrożenia grupy na serwer. Oczywiście stworzenie grupy będzie znacznie trudniejsze, jak i bardziej skomplikowane niż założenie organizacji. Aby starać się o stworzenie grupy, należy [...], ale o tym dowiecie się w momencie wprowadzania tej aktualizacji na serwer. Biznesy — jednym słowem działalności pojedynczych graczy, wykupione za serwerową gotówkę, które przynoszą zyski z pełnionych w nich funkcji. Listę dostępnych biznesów przedstawimy, wprowadzając tę aktualizację na serwer. Jeśli projekt serwera wypali, planujemy krótko przed oficjalnym startem rozdanie zaproszeń na ostatnie zamknięte testy BETA, które potrwają od tygodnia do dwóch. Celem tych testów będzie sprawdzenie funkcjonalności serwera oraz jego zachowania w danym momencie, przy dużej aktywności grających graczy. Reasumując, liczymy na waszą aktywność i cierpliwość do projektu. Mamy plan, który stopniowo będziemy realizować i wdrażać w miarę naszych możliwości. Co do nazwy serwera, nie mamy jeszcze koncepcji, ale jeśli pojawią się propozycję w naszym gronie STAFF, na pewno zostaną one Wam przedstawione. Z góry informujemy, że nie będziemy tolerować osób działających nas szkodę projektu. Oficjalny serwer discord: [odnośnik ] Oficjalny tester na YT: [odnośnik ] Prezentacja: wkrótce
Edytowano: 2022-01-12 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
Czat przyjazny dla graczy
Zgłoś
Lubię to!
Wiesz co zrobiłeś nie tak? Chcesz otrzymać kolejną szanse? Napisz tutaj! Ze względów na zapotrzebowanie użytkowników powstał dział do odwołania się od nadanej kary, w tym wątku zamieszczony jest wzór odwołania się TYLKO dla użytkowników nie dla administracji.
Nick składającego: UID składającego: Za co otrzymałeś karę: Coś od siebię:
Gdzie temat ma nazywać się: Prośba o zniesienie kary (tutaj nick ukaranego) przez (nick admina który nadał karę) * Temat tworzymy w tym dziale: https://ajoneg.eu/ts/?community&tag=2-apelacje Nie wiesz gdzie znajdziesz Unique ID? Wejdź na ts3 najedź na zakładkę narzędzia, następnie tożsamości na samym dole klikamy zawansowany po czym ukaże się nam Unikalny ID: twoj_unikalny_id
Edytowano: 2022-01-04 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
Widzisz, że ktoś działa na szkodę serwera, a może obraża Ciebie i Twoją ekipę? Zajrzyj tutaj. Ze względów na zapotrzebowanie użytkowników powstał dział do składania skarg, w tym wątku zamieszczony jest wzór skargi TYLKO na użytkowników nie na administracje. Wzór skargi na administracje znajdziesz tutaj.
Nick składającego: Nick oskarżonego: UID składającego: UID oskarżonego: <opcjonalnie> Opis sytuacji: Proponowana kara:
Gdzie temat ma nazywać się: Skarga na (tutaj nick oskarżonego) * Temat tworzymy w tym dziale: https://ajoneg.eu/ts/?community&tag=3-skargi Przykład: Nie wiesz gdzie znajdziesz Unique ID? Wejdź na ts3 najedź na zakładkę narzędzia, następnie tożsamości na samym dole klikamy zawansowany po czym ukaże się nam Unikalny ID: twoj_unikalny_id
Edytowano: 2022-01-04 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to!
beka z cb
Zgłoś
Lubię to!
Witamy na stronie głównej naszej społeczności! Społeczność ajoneg.eu jest przyjaznym dla każdej osoby miejscem, w którym można razem pogadać, pograć w gry, uczestniczyć w imprezach czy konkursach. Nasze usługi są w pełni darmowe oraz stanowią hobbystyczny projekt niezależnego serwera TS3, stworzonego przez @ajoneg w skład projektu wchodzi również cała administracja. Istniejemy już ponad dwa lata, a nasz serwer posiada UPTIME na poziomie 99.99% w skali roku. Nasi użytkownicy tworzą nasz serwer, tak więc i Ty możesz do nas dołączyć i stać się jego częścią! Na serwerze istnieją również usługi premium, które można nabyć poprzez sponsoring lub darowizny na rzecz serwera. Przygotowaliśmy poniższy spis, aby ułatwić wam poruszanie się po naszym portalu ajoneg.eu Automat ikonek: [odnośnik ] Aktualności: [odnośnik ] Apelacje: [odnośnik ] Pomoc: [odnośnik ] Skargi: [odnośnik ] Statystyki graczy i serwera: [odnośnik ] (Pełna lista: [odnośnik ]) » POŁĄCZ SIĘ Z SERWEREM TS3 Jeśli korzystasz z naszych usług i jesteś zadowolony/a, zostaw coś od siebie: ajoneg.eu na gametracker.com ajoneg.eu na tsviewer.com ajoneg.eu na ts3index.com ajoneg.eu na teamspeak-servers.org (powyższe strony nie należą do ajoneg.eu)
Edytowano: 2022-10-27 przez ajoneg.
Zgłoś
Lubię to! (2)
Strona wykorzystuje pliki cookie, wchodząc oświadczasz, że zgadzasz się na ich używanie.